חפש פניגן

לין פארקר דופרי

שותפה

+1 202 408 4462

[email protected]

901 New York Avenue, NW Washington, DC 20001-4413

vCard

לין פארקר דופרי, מנהלת נוהלי הפרטיות של המשרד, מתמקדת בציות לכללי הפרטיות, בממשל וייעוץ ללקוחות המנווטים במרחב הפרטיות המשפטי והרגולטורי הדינמי. שנות הניסיון שלה בתחום הפרטיות הביאו לה את החדות לספק ייעוץ והדרכה בנושאי פרטיות, וכן הבנה מעמיקה של הדרכים שבהן ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי להגן על פרטיות הפרט. לפני הצטרפותה למשרד, היא שימשה כמנהלת הפרטיות הראשית של המחלקה לביטחון המולדת (Department of Homeland Security - DHS). בתפקיד זה, לין הייתה אחראית לייעץ למזכיר ביטחון המולדת בנושאים הקשורים לפרטיות המחלקה, ולהבטיח שהמחלקה עומדת בחוקי הפרטיות, בתקנות ובהנחיות הפדרליות.


לין כיהנה גם כמנהלת הממשל והבקרה במשרד לאתיקת נתונים ופרטיות (Data Ethics and Privacy Office) ב-Capital One. עבודתה התמקדה בניהול יישום חוק פרטיות הצרכן בקליפורניה, כמו גם ביוזמות הקשורות לשיתוף נתונים ולשמירת נתונים. היא מילאה מגוון תפקידים במועצת הפיקוח על פרטיות וחירויות אזרחיות (Privacy and Civil Liberties Oversight Board), סוכנות עצמאית שמשימתה להבטיח שהמאמצים למניעת טרור יאוזנו עם פרטיות וחירויות אזרחיות. במהלך כהונתה מילאה לין מגוון תפקידים בארגון, שהגיעו לשיאם בתפקיד המנכ"לית. היא צברה ניסיון רב בעבודה בהצטלבות תחומי דיני הפרטיות, המדיניות והטכנולוגיה.

לין מילאה תפקידים רבים בממשל הנשיא אובמה. בבית הלבן היא שימשה כסגנית יועצת שותפה לצוות הנשיאות וכן עבדה במשרד היועץ הכללי של המחלקה לביטחון המולדת ובמשרד הפרטיות של המחלקה לביטחון המולדת. לין הייתה פקידה משפטית של השופט מייקל פ. מילס מהמחוז הצפוני של מיסיסיפי, עמיתה בפרויקט טרומן לביטחון לאומי (Truman National Security Project), וחברה באגודת ברוקינגס (Brookings Society).

קרא עוד +

ציוני דרך

● קיבלה ציון לשבח של השר לביטחון המולדת, 2023.
● קיבלה אות כבוד של Business of Federal Technology(FCW) Fed100 עבור תרומות יוצאות דופן לטכנולוגיית המידע הפדרלית, 2022.
● נמצאת ברשימת מנהלי נתונים מובילים – ממשלת צפון אמריקה, Chief Data Officer Magazine, 2021.
● ברשימת המומחים האמריקאים השחורים לביטחון לאומי ומדיניות חוץ, Diversity in National Security Network and New America, 2020.
● חברה ב-Brookings Society, בשנים 2019-2022.