חפש פניגן

ג´פרי מ. ג´ייקובסטין

שותף

+1 617 646 1664

[email protected]

Two Seaport Lane Boston, MA 02210-2001

vCard

ג´פרי ג´ייקובסטין, מנהל משרד הפטנטים במשרד בוסטון, מביא איתו למעלה מ-15 שנות ניסיון בייעוץ מתוחכם ובפתרון מוצלח של הליכים במחלוקת לפרקטיקה שלו עם לקוחות בתחומי הביוטכנולוגיה ומדעי החיים.


ג'פרי מתמקד בייעוץ אסטרטגי ללקוחות, כולל בדיקות נאותות, תביעות פטנטים והליכים לאחר הענקת הפטנט, בדגש על ביוטכנולוגיה ומדעי החיים. הניסיון שלו כולל תביעות וערעור על בקשות במסגרת משרד הפטנטים והסימנים המסחריים של ארה"ב (U.S. Patent and Trademark Office - USPTO), וכן טיפול בהליכים לאחר הענקת הפטנט וניהול תיקים גדולים, בדיקות נאותות, רישוי ומתן חוות דעת. ג'פרי זכה להכרה על ידי LMG Life Sciences על תרומתו לתחומי "תביעת פטנטים" ו-"אסטרטגיית וניהול פטנטים".

ג'פרי ערך הערכות רבות לבדיקות נאותות, אישור וחופש פעולה, ויש לו ניסיון רב במתן חוות דעת בנושא כשירות הפטנט, תוקף, יכולת אכיפה והפרה. הוא גם ניסח והגיש בהצלחה בקשות חדשות רבות לפטנטים בארצות הברית ובתחומי שיפוט בינלאומיים שונים, וייעץ ללקוחות בכל היבטי ניהול התיקים שלהם לאורך הדרך.

ג'פרי מייצג לקוחות במהלך בדיקות בין צדדיות (Inter Partes Review - IPR) והליכי ערעור בפני ועדת ערר ומשפט לפטנטים (Patent Trial and Appeal Board - PTAB) ובבחינות חוזרות ב-USPTO. הוא גם מתכנן ומוציא לפועל הארכות לתקופת הפטנט למוצרים ביולוגיים ותרופות המאושרים בארצות הברית ומחוצה לה. בעבודה זו, הוא השיג אישורי הגנה משלימים ללקוחות בתחומי שיפוט אירופיים שונים, וכן הרחבת תקופת פטנט באוסטרליה וביפן. ג'פרי גם מסייע ללקוחות בהערכות לפני התדיינות משפטית, באכיפת זכויות פטנטים ובהגנה מפני טענות להפרת פטנט.

ג'פרי עבד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוח כדי להשיג הגנה מורחבת על תנאי פטנט בארצות הברית, אירופה, אוסטרליה ויפן עבור פטנטים הקשורים לחיסונים מצומדים עבור ילדים, כולל ערעורים מוצלחים במספר תחומי שיפוט באירופה. הוא סייע ללקוחות בהכנת בקשות לבדיקות בין צדדיות עבור פטנטים הקשורים בגורמי דם וטכנולוגיות ריצוף חלבונים. הוא הגן בהצלחה על פטנט של תרופה למערכת העיכול באתגר במהלך הליך בדיקה בין צדדית מחודשת, וסייע ללקוח להתנגד בהצלחה לפטנט המכסה בדיקת אבחון מבוססת חומצת גרעין באירופה.

לפני שהצטרף ל-Finnegan, ג'פרי עבד כביולוג חוקר, וצבר ניסיון רב במעבדה בטכניקות מיקרוסקופיה וביולוגיה מולקולרית. עבודת המאסטר שלו התמקדה בפיתוח ותפקוד של נוירונים בחוט השדרה של דג הזברה. הוא כתב במשותף את המאמר, “Zebrafish V2 Cells Develop into Excitatory CiD and Notch Signaling Dependent Inhibitory VeLD Interneurons,” Developmental Biology, July 2008.

וכן מחבר שותף:  “Zebrafish V2 Cells Develop into Excitatory CiD and Notch Signaling Dependent Inhibitory VeLD Interneurons,” Developmental Biology, July 2008.

קרא עוד +

ציוני דרך

Alzheimer´s Institute of America, Inc. v. Avid Radiopharmaceuticals
חבר בצוות הליטיגציה של Avid בתביעה הנוגעת לטכנולוגיית בטא עמילואיד והשימוש בה במודלים של בעלי חיים בחיפוש אחר תרופות לטיפול במחלת האלצהיימר. בנושא המצאה ובעלות על פטנט עבור Avid הושג פסק דין על ידי חבר מושבעים בשנת 2012; אושר על ידי בית המשפט לערעורים של המעגל הפדרלי בשנת 2013. כמו כן הושג ממצא של מקרה חריג, המזכה את Avid מתשלום שכר טרחת עורכי דין. המשפט הסדיר שורה של תביעות של ה-AIA נגד חברות רבות המעורבות במחקר מדעי הנוגע למחלת האלצהיימר.
2:10-cv-06908, E.D. Pa., Judges Angell, Savage, Cohen (Special Master)
13-1544, 16-2647, Fed. Cir., Judges Hughes, Lourie, Moore, Newman, Plager
Finnegan משיג פטנטים בעלי ערך עבור Eisai, מה שמוביל להסכם שיתוף פעולה אסטרטגי גדול
Finnegan תכנן והעמיד לדין אסטרטגיית פטנטים גלובלית עם הלקוח Eisai עבור - MORAb -202, תרופה מצומדת נוגדן (antibody-drug conjugate - ADC), בכך המשרד סיפק תמיכה מרכזית בהסכם שיתוף הפעולה האסטרטגי הבלעדי והגלובלי של Eisai עם חברת Bristol-Myers Squibb (BMS) על מנת לפתח ולמסחר במשותף את הנכס. על פי התנאים הכספיים שהוכרזו בפומבי בהסכם, BMS תשלם ל- Eisai כ-650 מיליון דולר, כולל 200 מיליון דולר כתשלום עבור הוצאות המחקר והפיתוח של Eisai. Eisai זכאית גם לקבל עד 2.45 מיליארד דולר בפיתוח עתידי פוטנציאלי, אבני דרך רגולטוריות ומסחריות.
Kaken Pharmaceutical Co., Ltd.; Bausch Health Care v. Zydus Pharmaceuticals (USA) Inc. et al..
מייצג את Kaken ו-Bausch Health Care בהליכי ביקורת בין צדדית, התדיינות בבתי משפט מחוזיים ובבית המשפט לערעורים של המעגל הפדרלי בהקשר לפטנט המכסה את Jublia ® (efinaconazole) של Kaken ו-Bausch Health Care לטיפול בפטרת הציפורניים
3:18-cv-13635, D.N.J., Judges Martinotti, Goodman
18 -2232, Fed. Cir., Judges Newman, O’Malley, Taranto
IPR2017-00190, PTAB, Judges Mitchell, Franklin, Pollock
IPR2017-01429, PTAB, Judges Mitchell, Franklin, Pollock
Eli Lilly and Company v. Genentech, Inc.
מייצג בהצלחה את Lilly בהליך בדיקה שלאחר הענקת הפטנט (PGR) בנוגע לפטנט על נוגדני IL-17A/F שנטענו נגד התרוםה שוברת הקופות של Lilly Taltz® ובדיונים בבית המשפט המחוזי מקביל. הוא השי ייסוד PGR, פסק דין לטובת העותרת, ואת דחיית התיק בבית המשפט המחוזי.
PGR2019-00043, PTAB, Judges Mitchell, Paulraj, Cotta
3:18-cv-01518, S.D. Cal., Judge Sammartino