חפש פניגן

פרקטיקת קניין רוחני באירופה

בכלכלה הגלובלית של ימנו, חברות וארגונים הרוצים להגן על הרעיונות והחידושים שלהם זקוקים לייעוץ ברור, אסטרטגיות יצירתיות, ומשרד פטנטים עם ניסיון בקניין רוחני גלובלי. אנו בפניגן נותנים ייעוץ ללקוחותינו בכל השינויים האחרונים שחלו בחוקים הקשורים לקניין רוחני. בנוסף אנו מסייעים בהליכי רישום ובהגשה וניהול תביעות לאכיפה ומינוף זכויות הקניין הרוחני של לקוחותינו. עם למעלה מ-350 מומחים לקניין רוחני מכל רחבי ארה״ב ואירופה — ועם עוד 500 אנשי תמיכה, הכוללים משפטנים, מנהלי תיוק ואדמיניסטרציה, חוקרים, תחקירני משפט, ומומחים שונים לטכנולוגיות מידע - לפניגן יש את מרחב הפעולה והניסיון המעמיק המאפשרים לה להתמודד עם כל בקשה, טכנולוגית או משפטית, באופן מיידי. 

 

המחויבות שלנו לניהול קניין רוחני אירופאי

ב-1993 בבריסל, בלגיה, הקימה פניגן את הסניף האירופאי שלה. בנובמבר 2013, הפרקטיקה הועתקה ללונדון, אחת הערים המרכזיות לעיסוק בקניין רוחני באירופה, שנהנית ממיקום גיאוגרפי אידאלי לעבודה קרובה עם קהל הלקוחות. המומחים שלנו בלונדון מסוגלים לענות על כל שאלה בזמן אמת, לערוך פגישות פנים אל פנים, ולהתמודד עם כל אתגר שיעלה במהלך העבודה על קניין רוחני. עורכי הדין ועורכי הפטנטים שלנו באירופה באים מרקע רב-תרבותי עם שליטה במספר רב של שפות, ועם ניסיון מעשי עשיר. בזכות כל אלה, הם מסוגלים לייצג את לקוחותינו הן באירופה והן בארה״ב. בנוסף לצוות הקבוע שלנו בלונדון, יש לנו למעלה מעשרים עורכי דין במשרדינו בארה״ב, אשר מתמקדים במתן סיוע לחברות אירופאיות המתמודדות עם סוגיות הקשורות לחוקי קניין רוחני אמריקאים.

 

המומחים שלנו בלונדון גם מנהלים פרקטיקות פעילות במשרד הפטנטים האירופאי (EPO), במשרד לקניין רוחני הבריטי (UKIPO), במשרד לקניין רוחני של האיחוד האירופאי (EUIPO), בבתי משפט ברחבי בריטניה ובמשרד האמריקאי לפטנטים וסימון מסחרי (USPTO), המבטיחים ידע מעמיק והבנה מקיפה של מגוון החוקים והפרקטיקות של מערכות המשפט הלאומיות ברחבי אירופה. הידע המעמיק שלנו במערכות המשפט האירופאיות ובהבדלים ביניהן לאלו בארה״ב, מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו ייעוץ אפקטיבי במגוון רחב של סוגיות קניין רוחני, המוביל לפתרונות שמותאמים במיוחד לאינטרסים הגלובליים של לקוחותינו.

 

מציעים הזדמנויות להכשרה בכל רחבי אירופה

אם זה בנתינת חסות ואירוח או אם זה בהרצאות ובהנחיה, פניגן מקפידה על נוכחות פעילה בסמינרים וכנסים בכל רחבי אירופה. ב-2010 התחלנו לארח סדרה שנתית של סמינרים מקוונים (webinar), המתמקדת בסוגיות הרלבנטיות לחברות הפעילות באירופה.

 

עורכי הדין והפטנטים שלנו מעורבים באופן מקצועי בעבודה השוטפת של במרבית המכונים והאגודות החשובים העוסקים בקניין רוחני: מכון ההסמכה של עורכי הפטנטים (CIPA); אגודת מנהלי הרישוי הבינלאומית (LESI) ואגודת מנהלי הרישוי בנלוקס (LES - Benelux); האגודה הגרמנית להגנה על קניין רוחני (GRUR); האגודה הנורווגית לקניין תעשייתי (NIPO); האגודה לעורכי פטנטים וסימונים מסחריים בתעשייה האיטלקית (AICIPI); אגודת בעלי הנכסים הבינלאומית (IPO) הפדרציה הבינלאומית של עורכי קניין רוחני (FICPI) האגודה הצרפתית הבינלאומית להגנה על קניין רוחני (AIPPI); לשכת עורכי הדין הבינלאומית (IBA); לשכת המסחר הבינלאומית, המכון לקניין רוחני; MARQUES האגודה האירופאית לסימון מסחרי.

קרא עוד +

תחומי התמחות

הליכי הגבלה וביטול

הליכי ההגבלה והדחייה במשרד הפטנטים האירופאי מהווים מנגנון המאפשר לבעל הפטנט, לאחר קיבול הפטנט לתקנו ואף לבטלו.

הצג אזור התמחות
עיצובים

ניתן להבטיח הגנה על עיצובים תעשייתיים באירופה דרך מערכות רישום ייעודיות

הצג אזור התמחות
רישום במשרד הפטנטים האירופאי

לעורכי הדין והפטנטים האירופאים שלנו ניסיון מעשי רב בעבודה מול ועדות הרישום השונות של ה-EPO.

הצג אזור התמחות
הערכות מצד גורם שלישי במשרד הפטנטים האירופאי

ניתן לדרוש הערכות מצד שלישי כנגד כל בקשה לרישום או אישור פטנט אשר עודנו בתהליך, בכלל זה התנגדויות לערעורים

הצג אזור התמחות
התנגדות לפטנטים

תהליך ההתנגדות במשרד הפטנטים האירופאי מציע, לזמן מוגבל לאחר קבול-הפטנט, לכל צד שלישי את האפשרות להתנגד לרישום פטנט אירופאי במשרד עצמו.

הצג אזור התמחות
תביעת פטנטים

הצוות הלונדוני שלנו עורך, מתייק ומגיש בקשות לפטנטים ב-EPO, ב-UKIPO, וגם תחת ה-PCT.

הצג אזור התמחות
אישורי הגנה משלימה

תעודות ואישורים משלימים (SPC) יכולים להרחיב את ההגנה על פטנטים מתחום התרופות (רפואיות ווטרינריות) ועל מוצרים להגנת הצומח, כולל קוטלי עשבים וקוטלי חרקים, לתקופה של עד חמש וחצי שנים.

הצג אזור התמחות
סימני מסחר באירופה

הצוות שלנו בלונדון מסייע ללקוחותינו הבריטים, האירופאיים והבינלאומיים לנהל את תיקי המסחר האירופיים שלהם.

הצג אזור התמחות
המערכת האחידה לפטנטים ובית המשפט המאוחד לפטנטים

סקירה כללית של UPS ו- UPC, המציעה ללקוחותינו תובנות, שיקולים אסטרטגיים ומשאבים.

הצג אזור התמחות
עריכה וליטיגציה של פטנטים בבריטניה

למרות שה-EPO אחראי על אישרור מרבית הפטנטים הנמצאים בתוקף בבריטניה, משרד הפטנטים הבריטי מציע מספר שירותים שאינם מסופקים על ידי ה-EPO.

הצג אזור התמחות