חפש פניגן

פטנטי עיצוב

העיצובים למוצרים שלכם הם ייחודיים ומגיעה להם הגנה

במידה והעסק שלכם מתמקד במוצרי צריכה, כלים רפואיים, תעשיית התרופות, ציוד כבד, לבוש, מוצרי ספורט, או ממשקים גרפיים למשתמש, ההשקעה הגדולה של החברה שלכם על העיצובים שלה חייבת הגנה. העיצובים שלכם הם אלה המפרידים אתכם מהמתחרים, הופכים את המוצרים שלכם למובחנים, ומשמרים את היתרון היחסי שלכם. פינגן מציעה מרחב נשימה רב בעבודה עם לקוח המבקש הגנה עבור העיצובים שלו. ראשית, אנחנו לוקחים את הזמן הדרוש בכדי להכיר ולהבין את המוצרים שלכם ואת החשיבות של המוצרים הללו לתוכנית העסקית הכללית, כמו גם את מיקומכם היחסי מול מתחריכם. הבנת התמונה הכללית מאפשרת לנו לערוך ולהשיג פטנט-עיצוב חזק ויעיל יותר, כזה שמייצר חסמי שוק המגנים על המוצרים שלכם בצורה רחבה. לא רק שתקבלו הגנה מיידית מחיקויים (knock off) אלא גם מניסיונות יותר ״מעודנים״ לחקות את ההרגשה של המוצרים שלכם.

 

הניסיון שלנו מכסה את מלוא מעגל החיים של פטנט-העיצוב שלכם

זה לא נגמר בהשגת פטנט לעיצוב שלכם.  הכרחי לא לעצור, לחשוב ולחשב את הצעד הבא. החל מפיתוח מוצר חדש, המשך ברישום פטנט, ניהול תביעות וערעורים, וכלה בקידום הפורטפוליו שלכם, פינגן מציעה הדרכה בכל התחומים הללו. ייצגנו לקוחות בנושאים הקשורים לפטנטי-עיצוב בערכאות רבות במערכת המשפט והרגולציה בארה״ב: בתי משפט מחוזיים, משרד הפטנטים וסימני המסחר של ארה״ב (USPTO), מועצת הבחינה והערר (PTAB), הועדה למסחר בינ״ל (ITC), בית המשפט הפדרלי לערעורים וכן בית המשפט העליון של ארה״ב. באופן קבוע אנו מציעים ייעוץ ללקוחותינו בנוגע להפרות, לתקפות ולחופש פעולה, כמו גם הערכות מדויקות ומקיפות לגבי זכויות עיצוב בכל הקשור לעסקאות בקניין רוחני (IP). לאחרונה ייצגנו לקוחות בנושאים הקשורים לעיצוב במעמד ה-PTAB, הליכי בדיקה לאחר קבלת פטנט ובמסקנותיהם - שני נושאים הדורשים מומחיות ספציפית. לא משנה לאן הצרכים של הפטנט שלכם לוקחים אתכם, לנו הניסיון הנחוץ בכדי להדריך אתכם. 

 

כשהיקף הפעילות שלכם גלובאלית, כך גם  צריכה להיות ההגנה על זכויות העיצוב שלכם

המשרדים שלנו באסיה ובאירופה, כמו גם היחסים המקצועיים שלנו עם למעלה מ-200 משרדי פטנטים ברחבי העולם, עוזרים ללקוחות שלנו להבטיח הגנה על עיצוב המוצר שלהם בעולם וללקוחות הבינלאומיים שלנו הגנה בארה״ב. יש לנו ניסיון מוכח בתביעות פטנטי-עיצוב אמריקאים וברישום זכויות עיצוב באירופה עבור לקוחות מכל רחבי הגלובוס. בנוסף, אנחנו מתאמים תיוק מסמכים בלמעלה מעשרים מדינות תוך כדי שימוש במערכות תיוק בינ״ל, כדוגמת הסכם האג (Hague Agreement). וכאשר הזכויות שלכם בחו״ל מאויימות, יש לנו את המשאבים להבטיח פעולה מהירה שתגן לכם על האינטרסים.

 

תבטיחו לעצמכם תחושת ביטחון עם הגנה מיידית

כשאין מנוס מתביעה בכדי להגן על האינטרסים של לקוח או להגיב לתביעת נגד של מתחרה בשוק, עורכי הדין שלנו ערוכים תמיד לפעולה מידית. פינגן תבעה בהצלחה עשרות מקרים, שיחדיו כיסו את כל האספקטים הקשורים לחוקי פטנטי-עיצוב. התביעה הקשורה לפטנטי-עיצוב מאופיינים באתגרים ייחודיים, כדוגמת היכולת לאסוף ולהציג את הראיות המתאימות בזכות עבודה מתואמת ויעילה עם מומחים ונתונים העולים מסקרים.

 

פטנטי-עיצוב עשויים להיות רק חלק אחד בפאזל הקניין הרוחני (IP) שלכם

הנסיון הרב של פינגן בכל התחומים הקשורים לחוקי קניין רוחני (IP), בכלל זאת פטנטים שימושיים, סימני מסחר (trademark), זכויות יוצרים וסודות מסחר, מאפשרים לנו לעצב אסטרטגיות משלימות שיגנו על החברה שלכם בצורה המקיפה והטובה ביותר. לעתים קרובות רושמים פטנטי עיצוב ומגנים עליהם באותו הזמן בו רושמים פטנטים שימושיים או סימון מסחרי, עורכי הדין שלנו משתמשים בעשרות שנים של ניסיון בכל המרכיבים הללו של קניין רוחני בכדי להעניק הגנה מגובשת ומקיפה התואמת לאינטרסים של הלקוחות שלנו.

 

מאגר לקוחות מגוון

אנחנו עובדים עם חברות חדשניות מכל הגדלים, הכולל Fortune 100, Global 1000, וגם ארכונים ציבוריים ופרטיים מכל תחומי התעשייה:

 

AOL Inc.

AstraZeneca PLC

BrainScope Company, Inc.

Caterpillar, Inc.

Louis Vuitton Fashion Group

Marc Jacobs

SinterFire, Inc.

Toyota Motor Corporation

U.S. Postal Service

Under Armour

קרא עוד +