חפש פניגן

סודות מסחריים

החידושים שלך הם מגוונים. כך גם החלופות שלך להגנה
בכלכלה הגלובלית של היום, התחרות העזה, ניידות העובדים וריבוי עסקי הספין-אוף והסטארט-אפ, הופכים את ההגנה על סודות מסחריים לקריטית. חברות מובילות וארגונים חדשניים מכירים  בצורך בהגנה איתנה על פטנטים בקלות, אך לעיתים קרובות מתעלמים מהנוסחאות, ההתקנים, הטכניקות, הדפוסים, התהליכים, הידורי הנתונים והשיטות אשר סובבים את הפטנטים ומביאים מוצרים פורצי דרך לשוק. לעיתים קרובות, לא ניתן להגן על קניין רוחני זה באמצעות חוקי הפטנטים, או שקיימים סוגי הגנה אחרים אשר מתאימים יותר. אם עובד יעזוב כשהסודות יקרי הערך שלך חרוטים בזיכרונו או ארוזים אצלו בתיק, או אם אתה פגיע בפני ריגול תעשייתי, גניבות או הפרות של הסכמי סודיות ואי-גילוי, הרי שהעסק שלך נמצא בסיכון.

הדרך האפקטיבית ביותר להגן על סודות מסחריים היא תחילה לזהות על מה מן הראוי להגן, ולאחר מכן לפתח וליישם מדיניות ונהלים מתוחכמים לנושא סודות מסחריים אשר מותאמים לעסק שלך. עם יישום אמצעי הביטחון הדרושים, תוכל בהמשך להוכיח את הזכויות האכיפות בסודות המסחריים שלך ולהיות מוכן לפעולה כאשר הצורך עולה.

פיתוח בסיס איתן לסודות המסחריים היקרים שלך
משרד פינגן מספק הגנה על סודות מסחריים תאגידי ענק, המדורגים במדד ה- Fortune 100  ומדד ה- Global 1000, כמו גם לחברות הזנק וארגונים חדשניים, הנפרשים על פני תעשיות רבות ומגוונות. תוך עבודה צמודה עם העובדים המשפטיים, העסקיים והטכניים של כל לקוח ולקוח, אנו מסייעים בזיהוי כלל הגורמים אשר סובבים חידוש או טכנולוגיה, אשר ירוויחו מהגנה על סודות מסחריים. בנוסף, אנו פוקחים עין לזיהוי סוגי מידע אשר עשויים להצדיק הגנה באמצעות פטנט או זכות יוצרים, או הגנה באמצעות צורות שונות של הסכמי סודיות ואי-תחרות.

תיקי סודות מסחריים, לעיתים קרובות, מתקדמים בקצב מהיר. מהרגע שמתעוררת בעיה, המהירות היא חיונית למניעת אבדן הסוד או לשליטה בנזקים. כאן, משרד פינגן מביא יתרון מובהק. הפרקטיקה שלנו מכסה כמעט כל טכנולוגיה שניתן להעלות על הדעת, בתעשיות מגוונות כגון אלקטרוניקה או טכנולוגית מידע, פרמצבטיקה, כימיה וייצור תעשייתי, והיא מכסה את כל היבטי ההגנה על סודות מסחריים. למעלה מ-90 מבין בעלי המקצוע שלנו הנם בעלי תואר דוקטורט, במקצועות החל מנוירוביולוגיה וכלה בהנדסת חשמל, ולמעלה מ-60 מהם שימשו כבוחני פטנטים במשרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקאי. אנו מביאים משאבים משפטיים וטכניים מיידים ומקיפים לכל נושא ונושא בכדי לסייע לך ביצירת מחסום הגנה. אם קיים צורך בליטיגציה, הבנתנו המעמיקה בטכנולוגיה מאפשרת לנו לתכנן אסטרטגיות משכנעות ומדויקות, ולפתור את העניין במהירות.

עורכי הדין שלנו בתחום הסודות המסחריים מתעדכנים כל העת באמצעות סקירה מתמדת של ההתפתחויות המשפטיות במגוון מקורות רחב, כולל פסקי דין בכל 50 המדינות בארה"ב; החוקים הסטטוטוריים והרגולטוריים במדינות השונות; חוק הסודות המסחריים (Uniform Trade Secrets Act) וחוק הריגול הכלכלי (Federal Economic Espionage Act), אשר מחיל עונשים פליליים פדראליים ואזרחיים על מעילות במידע שהוא סוד מסחרי.

מימוש הערך המלא של סודות מסחריים
הפוטנציאל לייצר הכנסות ולפתוח שווקים חדשים תלוי בעסק שלך ובמצבך התחרותי, במינוף פטנטים, בסודות מסחריים או בחלקים מתיק הקניין הרוחני שלך. אפשר שחוזים אלו יהיו רישיונות פשוטים או בריתות אסטרטגיות מורכבות אשר מעניקות גישה למוצרים ולשווקים, לשני הצדדים.

משרד פינגן הוא חלוץ בתחום ההרשאה ובפיתוח עסקאות בקניין רוחני. עורכי הדין שלנו מילאו תפקיד חשוב בהקמת ובהנהגת "אגודת מנהלי ההרשאה" (Licensing Executives Society). הבנתנו המעמיקה בטכנולוגיה הבסיסית, חוקי הרישוי, העסקים והדרכים למינוף טכנולוגיה ונכסי קניין רוחני יוצרת ללקוחותינו יתרון אסטרטגי. ביכולתנו לנתח את הפוטנציאל ליצירת הכנסות מתמלוגים על סודות מסחריים קיימים, ואז לגבש וליישם תכניות רישוי, שיסייעו לך לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם להכנסות. אנו מייעצים בנוגע לכל מרכיב בתכנית העסקאות, החל מהסכם הערכת סודיות ראשוני וכלה בניהול הפורטפוליו שלך המכיל הסכמי קניין רוחני שבוצעו.

השגת הגנה וסעד מיידיים
כאשר מתעורר הצורך בליטיגציה בכדי להגן על הסודות המסחריים של לקוחותינו או בכדי להתמודד עם אתגר מצד מתחרה, לעו"ד המשפטיים שלנו עשרות שנות ניסיון בבתי המשפט הפדראליים ובבתי המשפט של המדינות השונות ברחבי ארה"ב. צלחנו בליטיגציה של מאות תיקים בהם היו מעורבים החידושים המורכבים והמתקדמים ביותר מבחינה טכנולוגית. סודות מסחריים מציגים אתגרים ייחודיים. יש לנו רקורד מוכח בהשגת צווים במעמד צד אחד וצווי מניעה מקדמיים לשימור סודות מסחריים. כשבידך סעד של צו מניעה מקדמי, סביר הרבה יותר שהיריב שלך יבקש להגיע לפשרה לפני המשפט. 

קרא עוד +