חפש פניגן

המשפט

המשפט היא חלק מתחום ההתמחות התדיינות משפטית (ליטיגציה)

במהלך משפט, הצוות הנכון עושה את כל ההבדל
כאשר חברה בבעלותך מתמודדת עם סכסוך בתחום הקניין הרוחני, יש לך מה להפסיד. כאשר קיימת אפשרות של משפט, הסיכונים אף גוברים. החלטות גורליות בנוגע לטכנולוגיה, למותג ולזכויות לשווק או להנפיק רישיון יקבעו על ידי שופט או על ידי חבר מושבעים. השילוב של כמות המידע שיש לנתח, לבדוק ולהגיש ביחד עם המורכבות של הטכנולוגיה או המדע הכרוכים בדבר, דורשים ריכוז אינטנסיבי, תשומת לב מדקדקת לפרטים ויכולת להסביר את עמדתך בצורה משכנעת.

 על פי רוב, התדיינויות לגבי פטנטים אינן מגיעות לכדי משפט, אך עורכי הדין של פניגן מתדיינים כאילו יתכן משפט כבר מההתחלה. משמעות הדבר אינה שאנו עורכים גילויים ללא אבחנה או שאנחנו מנפחים את החשבונית. המשמעות היא, שאנחנו מרכיבים את הצוות הטוב ביותר ושאנחנו מתבוננים בקפידה תוך שיקול דעת בתיק שלך, במטרותיך, בבית המשפט שידון בתיק, בתקדימים וכן ביריב שמנגד. המשמעות היא, שאנחנו ממצבים אותך כך שתוכל לזכות בתוצאות הטובות ביותר בכל שלב ושלב. עם למעלה מ-250 עורכי דין בעלי תארים טכניים בכל תחום שקיים למעשה, שהינם בעלי ניסיון בייצוג הן בפני שופטים והן בפני חבר מושבעים, אנחנו ערוכים ומוכנים ויש לנו כל הכישורים הדרושים כדי להתדיין במסגרת משפט ובמסגרת ערעור.

  • בחמש השנים האחרונות עסקנו בלמעלה מ- 400 התדיינויות בדבר פטנטים בבתי משפט מחוזיים
  • בחמש השנים האחרונות עסקנו בכ- 20 אחוזים מכלל תיקי ה-ITC (הוועדה האמריקאית למסחר בינלאומי) אשר הוגשו בתקופה זו
  • בחמש השנים האחרונות עסקנו בלמעלה מ-10 אחוזים מכלל הליכי ההתערבות אשר הוצהרו בתקופה זו
  • בחמש השנים האחרונות ייצגנו והגנו על כ- 600 מקרים הקשורים בסימני מסחר פעילים בארה"ב בהליכי התנגדויות ומחיקות
  • מדי שנה אנחנו מייצגים כ- 300-400 מקרים הקשורים בסימני מסחר פעילים בארה"ב בהליכי התנגדות ומחיקה
  • בחמש השנים האחרונות הגשנו בקשות עבור למעלה מ- 130 סימני מסחר בארה"ב והגנו עליהם בהתדיינויות אזרחיות
  • בחמש השנים האחרונות ייצגנו למעלה מ-230 מקרי בוררות על פי ה-UDRP (נוהלי שימוש בשמות מתחם ויישוב סכסוכים)


תיקים מבוססים הבנויים על הבנה מוחלטת
התמקדותנו במשרד פניגן בקניין רוחני בלבד, מקנה לנו יתרון בולט לפני המשפט ובמהלכו. בשונה מסוגי התדיינות אחרים, סכסוכים בנוגע לפטנטים מיושבים לעיתים קרובות, עוד בטרם תחילת המשפט. זהו תחום מורכב והסוגיות המשפטיות שבו ייחודיות לחוקי הקניין רוחני. בניית תביעות, חיפושי ידע קודם בתחום, הערכות לגבי נקודות החוזק והתורפה של הפטנט, האפשרות לבחינה מחדש, פיתוחה של אסטרטגיה בנושא הפיצויים, זיהוי מומחים – אלה הן רק מקצת מהסוגיות העשויות לקבוע את תוצאותיה של התדיינות בדבר פטנט.

כאשר פניה למשפט היא האפשרות הטובה ביותר או האפשרות היחידה הקיימת, למשרד פניגן יש את המיזוג האידיאלי בין מומחיות טכנית לבין ניסיון ייצוג בבתי משפט. במשך למעלה מ-40 שנה אנו מנהלים התדיינויות מוצלחות במאות תיקים העוסקים בפטנטים הטכנולוגיים החדשניים ביותר והמורכבים ביותר כמו גם בנושאי סימני מסחר גלובליים. למעלה מ-90 מעורכי הדין, הסטודנטים העמיתים והמומחים הטכניים שלנו הינם בעלי תואר דוקטור בתחומים מגוונים – החל מנוירו-ביולוגיה ועד להנדסת חשמל. למעלה מ-400 מאנשי המקצוע שלנו הם בעלי תואר בתחום מדעי בנוסף לתארים שלהם במשפטים. הן בטרם המשפט והן במהלכו, אנחנו משתמשים בידע שלנו וב"תחמושת האינטלקטואלית" שלנו כדי ליצור תמונה ברורה וקלה להבנה של הסוגיות הסבוכות ביותר ובכדי להפריך את טענותיו של היריב שמנגד. התיקים אשר אנחנו בונים ומציגים הם מדויקים, מובנים ומשכנעים.

תובנות לגבי הערכאות המשפטיות השונות של ארה"ב
אנו מכירים את הערכאות המשפטיות השונות כיוון שניהלנו התדיינויות מוצלחות בפני רובן, ובכללן מרבית בתי המשפט המחוזיים בארה"ב, הוועדה האמריקאית למסחר בינלאומי, בית המשפט לתביעות פדראליות, בבית המשפט לערעורים של הסבב הפדראלי וכן בבית המשפט העליון. כמו כן אנחנו מופיעים באופן שוטף בפני משרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקאי, הוועדה לערעורים והתערבויות בדבר פטנטים, הוועדה למשפטים וערעורים לגבי סימני מסחר והמשרד האמריקאי לזכויות יוצרים. חלק מאנשינו עבדו בעברם בבתי המשפט ובסוכנויות הללו. לרבים מעורכי הדין שלנו ניסיון כפקידים בבית משפט או כבוחנים במשרד הפטנטים וסימני מסחר האמריקאי או בשניהם גם יחד.

קרא עוד +