חפש פניגן

בדיקות נאותות

בדיקות נאותות היא חלק מתחום ההתמחות עסקאות פטנטים וייעוץ אסטרטגי

במיזוגים, רכישות, שותפויות ועסקאות השקעה המתבצעים בקצב מהיר ותחת לחצים כבדים, הצורך במתן הערכה מדויקת ומקיפה של קניין רוחני הוא הכרחי. הסוגיות הדורשות מחשבה מעמיקה כוללות, בין השאר, נושאים כגון התוצאות האפשריות של התדיינות משפטית קיימת או פוטנציאלית, אפשרות הקצאת הסכמי קניין רוחני של החברה, והיקפן ובעלותן של זכויות הקניין הרוחני.  משמעות הדבר, צורך בהערכת חוזקו של פטנט מורשה אחד או בסקירה של פורטפוליו כולל.

הבנתנו המעמיקה במגוון טכנולוגיות וכן שליטתנו בחקיקה בתחום הקניין הרוחני מאפשרות לנו לסייע לחברות להגיב במהירות לכל סוגיה העלולה להתעורר במהלך עסקה בתחום הקניין הרוחני, לספק תשובות מחושבות ומדויקות לשאלות משקיעים ולנסח תנאים בחוזה אשר יקצו סיכונים בצורה הנכונה. האנליזות הממוקדות והמתוחכמות של נכסי הקניין הרוחני שאנחנו עורכים בנושאים רלוונטיים, מסייעות ללקוחותינו לבצע עסקה הוגנת.

ניהלנו בעברנו בדיקות נאותות בסוגיות מורכבות כגון המיזוג בין אקסון ומוביל (Exxon-Mobil) וכן בסוגיות ממוקדות כגון אנליזת הסכמי רישוי לחברת הזנק ביוטכנולוגית חדשנית כמועמדת למחזור מימון נוסף. מימדי המשרד שלנו, הרקע הטכני והניסיון שלנו, מאפשרים לנו להרכיב ולגייס את הצוות המתאים ביותר אשר יזהה במהירות סוגיות מרכזיות, יציע אפשרויות לצמצום סיכונים וינסח אסטרטגיה לחיזוק עמדת המיקוח של לקוחותינו. במצב אידיאלי, נערכות בדיקות נאותות בראשית הליך המשא ומתן, בכדי להותיר זמן לניתוח מחושב של ערך תיק הקניין הרוחני וכן להותיר זמן לביצוע פעולות מתקנות המופנות לסוגיות העשויות להשפיע על העסקה.

קרא עוד +