חפש פניגן

אסטרטגיה טרום משפטית

אסטרטגיה טרום משפטית היא חלק מתחום ההתמחות התדיינות משפטית (ליטיגציה)

בחינה ממצה של החלופות היעילות
כאשר אתה שוכר את שירותי משרד פניגן, הפירמה כולה מתגייסת כחלק מהצוות שלך. כאשר אנחנו מחליטים כיצד לגשת לתיק שלך, אנחנו מגובים בצוות המומחים שלנו, במוניטין שלנו, ובניסיוננו המשפטי והטכני. ראשית, אנחנו מנהלים איתך שיחות גלויות וכנות ואחר כך אנחנו עוברים לשלבים הבאים: גילוי מסמכים מתוזמן היטב וזהיר, ניתוח מדקדק של הסיכונים והפיצויים האפשריים ומיפוי של נקודות החוזק והתורפה בעמדתך. אנחנו קשובים ביותר בכדי להטיב בהבנת היעדים העסקיים שלך, האופציות שלך, מידת עמידתך בפני סיכונים וכן מטרותיך המוחלטות. לבסוף, אנחנו מגבשים צוות בעל דרכי גישה ואסטרטגיה אשר יהלום באופן מיטבי את צרכיך.

אנחנו מבינים שהמציאות של התדיינויות המשפטית יכולה להיות מרתיעה, אך אנחנו עוזרים ללקוחותינו למצוא פתרונות יזומים המותאמים מבחינת עלות-תועלת ומבחינת כל תיק לגופו. במבט היסטורי, מספר מצומצם של תיקי פטנטים (פחות מארבעה אחוזים) הנידונים בבית משפט מחוזי מגיעים לשלב של משפט. לפיכך, על אף שאנו מודעים לאפשרות של קיום משפט או הגשת ערעור, החזון שלנו הוא לפתור כל תיק בהצלחה, בהקדם האפשרי ובדרך המהירה והחסכונית ביותר. משמעות הדבר היא שיתכן ונפנה בהמשך להתדיינות משפטיות חלופיות כגון הרשאה, גישור או בוררות, או הליך מקביל בפני בית משפט אחר או סוכנות מנהלתית אחרת, כגון משרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקאי (PTO). יתכן לחילופין, שתחליט שהפתרון המועדף עליך הוא פשרה מחוץ לכותלי בית המשפט.

במהלך התקדמות התיק, אנחנו יכולים להתאים את פריסת משאבינו במידת הצורך. ישנן דרכים שונות לגשת לתיק קניין רוחני נתון. הגורם החשוב ביותר הוא שאנו נשארים גמישים ומחויבים ליעדים שלך, לאורך כל הדרך.

קרא עוד +