חפש פניגן

ננוטכנולוגיה

בעצם ההגדרה, המונח "ננוטכנולוגיה" טומן בחובו מגוון רחב של טכנולוגיות. הידע המדעי והניסיון המשפטי של צוות הננוטכנולוגיה של פניגן מכסים את כל התחומים הטכניים הדרושים כדי להתמודד ביעילות עם יישומים רבים של ננוטכנולוגיה, כמו גם עם האתגרים משפטיים השונים שהתחום המולטי-דיצסיפלנארי הזה מביא עמו.

 

לעורכי הדין והפטנטים שלנו העוסקים בסוגיות של ננוטכנולוגיה יש רקע בפיזיקה, כימיה, ביולוגיה, בריאות, מדעי המחשב ובייצור תעשייתי. לחלקם ניסיון מעשי מגוון כגון מחקר פורץ דרך במיקרופלואידיקה, מערכות עם יכולות הרכבה אוטונומיות, מערכות מיקרו-אלקטרו-מכניות (MEMS), ננו-חלקיקים, נקודות קוונטיות, ננו-צינורות פחמן והיבטים אחרים של ננוטכנולוגיה. חלקם כתבו והציגו מאמרים טכניים חשובים אודות המחקר שלהם, ורשמו פטנטים על ההמצאות שלהם בארה"ב.

 

בדומה לטכנולוגיות אחרות גם ננוטכנולוגיה דורשת מיומנות משפטית בשביל הגנה איכותית ואפקטיבית עבור הקניין הרוחני, מתן ייעוץ בנושאים הקשורים לקניין רוחני, סיוע בסוגיות רישוי ועסקאות אחרות, ובהינתן הצורך סיוע משפטי באכיפת זכויות קניין רוחני או בהגנה מפני תביעות פטנט. אבל האופי הייחודי של ננוטכנולוגיה מציג בפני יזמים בתחום אתגרים חדשים. בזכות הניסיון של עורכי הדין והפטנטים שלנו כבוחנים במשרד הפטנטים וסימני המסחר בארה"ב (USPTO), כמשפטנים מומחים בתאגידים, כמומחים משפטיים בתחומי הרישום, הרישוי, התביעה והאכיפה של פטנטים, הם ערוכים במיוחד להתמודד עם האתגרים הייחודיים של הננוטכנולוגיה.

 

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו מתחום הננוטכנולוגיה מכסים את כל הסוגיות הקשורות לדיני הקניין הרוחני:

  • זיהוי המצאות וחידושים שיאושרו כבקשות פטנט.
  • ניסוח המסמכים הדרושים לרישום פטנטים ולתביעת זכויות הקניין הרוחני.
  • תביעה לאכיפה של זכויות קניין רוחני והבטחת הגנה יעילה ואפקטיבית.
  • יצירת אסטרטגיות למיצוי שווי תיק הפטנטים.
  • הבטחת רישוי והעברה אסטרטגית של זכויות קניין רוחני בכדי לאפשר שיתופי פעולה שיפתחו וימסחרו את הטכנולוגיה החדשנית.
  • אכיפת הפטנטים בערכאות השונות ברחבי העולם.

 

קרא עוד +

מקצוענים קשורים

דארן מ. ג´ירון

+44 (0)20 7864 2853
Email