חפש פניגן

תומאס ל. אירווינג

שותף

+1 202 408 4082

tom.irving@finnegan.com

901 New York Avenue, NW Washington, DC 20001-4413

vCard

תום אירווינג בעל ניסיון רב של למעלה משלושים ושלוש שנים בתחום הקניין הרוחני. ניסיונו כולל בדיקות נאותות לפני השקעה (due diligence), הליכי רישום פטנט, הנפקה חוזרת ובחינה מחדש, הליכי התערבות בדין קדימה של פטנט וייעוץ לרבות ייעוץ לפני התדיינות משפטית, רישום ב-"ספר הכתום" של פטנטים החלים על תרופות אשר אושרו על ידי ה-FDA, וכן הפרה וניתוח תוקף בתחום הכימי. שימש כיועץ ראשי בתהליכי התערבות בפטנטים רבים.  


בראשית דרכו, שימש מר אירווינג כפרקליט במספר התדיינויות בבתי משפט פדראליים מחוזיים. ניסיון זה אפשר לו בהמשך דרכו לייעץ בתחומי הליכי רישום פטנטים וכן בנושאים של הפרה ותוקף של פטנטים. מלבד תחום הפטנטים, מר אירווינג פעיל בנושאים של בריאות הציבור ובטיחות בכל הנוגע להכנתן והגשתן של עצומות אזרחים ל-FDA, הידועה שבהן הנה העצומה בנוגע לתרופה לבנוקס® (®Lovenox).  

מר אירווינג שימש למעלה מעשור כמנהל העיקרי של קורס בנושא של Kayton's PRG Chemical Patent Practice, קורס מקיף בתחום של חוק הפטנטים הכימיים האמריקאי הניתן שלוש פעמים בשנה, ובנוסף הוא אחד ממחברי אסופת מאמרים אשר משמשים בסיס לקורס הכוללים מספר כרכים. כיום הוא מלמד את הקורסים PRG's Orange Book ו-Due Diligence, אותם יזם. מר אירווינג מציג ניתוחים של החלטות בית המשפט לערעורים של ארה"ב עבור הסבב הפדראלי בנושאי פטנטים בפני קבוצות רבות, כולל מכוני הקניין הרוחני של אוהיו סטייט, מישיגן ויוסטון וכן בפני חברי לשכות עורכי הדין של צפון קרוליינה, יוטה, מיזורי, מינסוטה, סן פרנסיסקו, דנבר, ולוס אנג'לס ובפני לשכות עורכי הדין הממוזגות של צפון ודרום קרוליינה ושל אורגון ווושינגטון.  

מר אירווינג הרצה בפני מספר בתי ספר למשפטים לרבות בית הספר למשפטים של אוניברסיטת הארווארד, מכללת וושינגטון למשפטים באוניברסיטה האמריקאית, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת וירג'יניה, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת אמורי, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג'יה, בית הספר למשפטים של אווה מריה, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת בריגהאם יאנג, בית הספר למשפטים של אוניברסיטת יוטה, ובית הספר למשפטים של אוניברסיטת דייטון. מר אירווינג הוזמן לשאת נאומים באסיפה השנתית של התאחדות בעלי הקניין הרוחני (IPO) ושל התאחדות עורכי הדין המתמחים בפטנטים של חברות (ACPC) וכן באסיפות ארציות של AIPLA. מר אירווינג שימש פעמיים כ-"נואם מניע"
(motivational speaker) עבור Lead America, Inc. בנוסף, הוא משמש כמרצה במחלקה לבדיקות כימיות של משרד הפטנטים במשרד הממשלתי לקניין רוחני (SIPO) של הרפובליקה העממית של סין.

קרא עוד +

ציוני דרך

ייצג בהצלחה את חברת סאנופי-אוונטיס בנוגע למולקולת ה- taxane המהווה גורם אנטי סרטני (Chen v Bouchard). הוא זכה בתביעה בשתי ערכאות: ועדת הערעורים וההתערבויות של משרד הפטנטים האמריקאי ובבית המשפט לערעורים של ארה"ב עבור הסבב הפדראלי.
הנפיק מחדש את הפטנט לתרופת ההפרין בעלת המשקל המולקולארי הנמוך של סאנופי-אוונטיס הנסחרת תחת השם ®Lovenox והינה תרופה "שוברת קופות" .
מעורב באופן נרחב בנושאים הקשורים לתרופות "שוברות קופות" נוספות כגון:
Pulmicort®, Respules®, Taxotere®, Eloxatin®, Lantus®, Crestor®, Allegra®, Aprida®, Rilutek®, Ramipril®, Viracept® וכן תרופות רבות שעדיין נמצאות בשלב של בדיקות קליניות וטרם אושרו על ידי ה-FDA.
הקים את סניף המשרד בבלגיה בשנת 1993 ושימש כשותף מנהל של סניף זה עד שנת 1998.

מבחר פרסומים

הכרה מקצועית

נבחר על ידי עמיתיו למקצוע להיכלל ברשימת עו"ד הטובים ביותר באמריקה (2005-2010)

דירוג ®AV הוענק לו על ידי Martindale-Hubbell במשך יותר מעשרים שנה

פעילות מקצועית

 • Former Chair of the AIPLA´s Chemical Practice Committee and a former member of AIPLA´s Board of Directors

 • Co-chair of the Institute of Intellectual Property and Social Justice at the Howard University School of Law

 • Member of Board of Editors of BNA International´s IP & Technology Programme

 • Member of the Advisory Board of the Patent Resources Group

 • Former Chair of the Division of Chemistry and the Law, American Chemical Society

סמכות לייצוג בבתי משפט ולשכות עורכי דין

  מחוז קולומביה

  בית המשפט לערעורים של ארה"ב עבור הסבב הפדראלי

  המשרד האמריקאי לפטנטים וסימני מסחר

השכלה

  אוניברסיטת דיוק

  J.D. בית הספר למשפטים 1977

  אוניברסיטת יוטה

  B.A כימיה, בהצטיינות, 1974

שפות

  ספרדית