חפש פניגן

ד"ר מרק ג´. פלדשטיין

שותף

+1 202 408 4092

mark.feldstein@finnegan.com

901 New York Avenue, NW Washington, DC 20001-4413

vCard

מרק פלדשטיין מתמחה בהתדיינות משפטית בבית המשפט הפדראלי המחוזי בעיקר בנוגע לאכיפת זכויות פטנטים אמריקאיים וסודות מסחריים. הוא פעיל בתחום הליכי רישום פטנט: הכנה והגשה של בקשות לפטנט אמריקאי עבור לקוחות בארה"ב ולקוחות בינלאומיים. בנוסף, ד"ר פלדשטיין מספק חוות דעת וייעוץ אסטרטגי ללקוחות בנושאי הפרה, תוקף, אכיפה וסילוק.


עבודתו של ד"ר פלדשטיין מקיפה מגוון טכנולוגיות לרבות פארמצבטיקה, פולימרים, כימיה של מולקולות זעירות, ננוטכנולוגיה, אופטיקה ומכשור רפואי ואנליטי. מומחיותו בתחומים אלה נתמכת בניסיונו המחקרי הרחב: ד"ר פלדשטיין ערך מחקרים בתחומים של ספקטרוסקופיית לייזר אולטרה-מהירה ובניתוח של סריקות גלאי מיקרוסקופי של מתכות, וכן חקר ננו-מבנים ומערכות פולימרים מוליכים. במסגרת פוסט-דוקטורט במועצה הלאומית למחקר של ארה"ב, ד"ר פלדשטיין עסק בעיצוב ופיתוח של חיישנים ביולוגיים שהעבירו אותות בהשפעת אור ובעיצוב של תוכנה לעיבוד אותות התומכת בחיישנים אלה עבור המעבדה למחקר של חיל הים האמריקאי.

בנוסף לעבודתו במשרד עורכי הדין פניגן, ד"ר פלדשטיין הינו פרופסור שלא מן המניין במרכז ללימודי משפט של אוניברסיטת ג'ורג'טאון ומלמד קורסים בתחומים של הליכי רישום פטנטים וניהול קניין רוחני. כמו כן הוא נואם באופן קבוע בפני קהל ארצי ובינלאומי הכולל עורכי דין ומדענים בנושאי התדיינות משפטית והליכי רישום פטנטים. פעילותו ההתנדבותית של ד"ר פלדשטיין כוללת ייצוג יוצאי צבא ארה"ב בפני בית המשפט לערעורים הקשורים בתביעות יוצאי צבא.

קרא עוד +

מבחר פרסומים

פעילות מקצועית

 • (American Association of Pharmaceutical Scientists (AAPS

סמכות לייצוג בבתי משפט ולשכות עורכי דין

  מחוז קולומביה

  מדינת מרילנד

  בית המשפט לערעורים של ארה”ב, הסבב הפדראלי

  המשרד האמריקאי לפטנטים וסימני מסחר

השכלה

  אוניברסיטת ג´ורג´טאון:

  J.D עם ציון לשבח, 2001

  אוניברסיטת פנסילבניה:

  Ph.D כימיה פיזיקאלית, 1997

  אוניברסיטת שיקאגו:

  M.S כימיה, 1992

  אוניברסיטת ג´ורג´ וושינגטון:

  B.S כימיה, .B.A פילוסופיה, עם ציון לשבח, 1991