חפש פניגן

ברברה קלארק מק´קורדי

שותפה

+1 202 408 4047

barbara.mccurdy@finnegan.com

901 New York Avenue, NW Washington, DC 20001-4413

vCard

ברברה מק´קורדי, שותפה מנהלת במשרד פניגן, בעלת ניסיון של למעלה מ-25 שנים ביצירה, אכיפה והגנה על זכויות פטנטים, עם התמקדות ייחודית בהליכי רישום פטנט. היא הייתה הפרקליטה המובילה במספר תיקים שכללו תביעות בבית המשפט המחוזי, ערעורים בפני בית המשפט לערעורים של הסבב הפדראלי וחקירות בפני הוועדה האמריקאית לסחר בינלאומי (ITC), לפי סעיף 337. תיקים אלו עסקו במגוון רחב של טכנולוגיות לרבות מכשור רפואי, מערכות זיכרון, מוליכים למחצה, כימיקלים לחקלאות ופרמצבטיקה.


בנוסף, גב' מק'קורדי מתמחה בהליכי התערבות בדבר פטנטים, לרבות הליכים במעמד הצדדים בפני ועדת הערעורים וההתערבויות בדבר פטנטים של המשרד האמריקאי לפטנטים וסימני מסחר, בבחינת החלטת המשרד לפטנטים וסימני מסחר בהתדיינות בבית משפט מחוזי לתביעות לפי פרק 35 של ה-U.S.C., סעיף 146 ובפני בית המשפט המחוזי לתביעות לפי פרק 35 של ה-U.S.C., סעיף 291 בהתייחסות לפטנטים המעורבים בהליך ההתערבות. היא הייתה מעורבת בלמעלה מ-25 הליכי התערבות בדבר פטנטים, ושימשה כפרקליטה מובילה במרביתם.

בהתמקדותה במתן שרות מלא ללקוחות, גב' מק'קרודי מספקת מגוון שירותי יעוץ בנושא פטנטים לרבות אסטרטגיות לבקשת פטנט, חוות דעת בנוגע לתוקף והפרה של פטנט, ניהול תיק פטנטים ואסטרטגית ליטיגציה. היא עוסקת בפיתוח אסטרטגיות אשר מתאימות למטרות העסקיות של הלקוחות, ובכללן מתן יעוץ הכיצד לבנות תיק פטנטים בתחומים טכנולוגים חדשים ומשמעותיים, פיתוח פוזיציות של קניין רוחני תוך התחשבות בנוף הקניין הרוחני, ייעוץ בדבר רכישות או רישוי של טכנולוגיות ופיתוח אסטרטגיות אופנסיביות ודפנסיביות לליטיגציה.

קרא עוד +

ציוני דרך

הגנה בהצלחה על יצרן של ציוד לבדיקת סוכר בדם מפני טענות להפרה, השיגה פסק דין מסכם הקובע חוסר הפרה עבור אחד מהפטנטים שנטענו ופסיקת שופט, במשפט שהתקיים לאחר מכן, לחוסר אפשרות לאכיפת פטנט אחר שנטען.
הגנה בהצלחה על אותו יצרן בסדרת תביעות להפרה שהובאו ע"י מתחרה אחר, הובילה למתן פסקי דין של חוסר הפרה משני בתי משפט מחוזיים ולאישורם ע"י בית המשפט לערעורים של הסבב הפדראלי. 
הביאה לסיומה של חקירה תחת סעיף 337 ב-ITC מטעם יצרן של כימיקלים לחקלאות. 
ייצגה בהצלחה יצרן של מכשור רפואי בהליך התערבות ממושך הקשור לקטטרים של המו-דיאליזה, בהליך התנגדות בפני המשרד האמריקאי לפטנטים וסימני מסחר, בפני שני בתי משפט מחוזיים ובפני בית המשפט לערעורים של ארה"ב עבור הסבב הפדראלי. בסופו של דבר התקבלה פסיקה סופית לזכות בכורה וללקוח הוענק פטנט. 
הובילה למתן פסקי דין חיוביים במספר הליכי התערבות בתחומים כגון מערכות לשחרור תרופות, מכשור לכשל לבבי, מערכות זיכרון למכשור רפואי, וחומרים תעשייתיים. 

מבחר פרסומים

השכלה

    אוניברסיטת סופולק, ביה"ס למשפטים

    J.D. עם ציון לשבח, 1985

    אוניברסיטת דיוק

    B.S.E. הנדסה מכנית, 1982