חפש פניגן

תביעת פטנטים

תביעת פטנטים היא חלק מתחום ההתמחות פרקטיקת קניין רוחני באירופה

תביעת פטנטים היא חלק מהעבודה השוטפת של הפרקטיקה האירופאית שלנו

הצוות שלנו בלונדון עורך, מתייק ומגיש בקשות לפטנטים במשרד האירופאי לפטנטים (EPO), במשרד לקניין רוחני של בריטניה (UKIPO), וגם במסגרת המוסדות של האמנה לשיתוף פטנטים (PCT). עורכי הדין והפטנטים האירופאים והאמריקאים שלנו משתפים פעולה זה עם זה על בסיס קבוע, בכדי להבטיח סינתזה אסטרטגית יעילה וחסכונית של תיק הפטנטים שלכם.

כתוצאה מכך, צוותי התביעה שלנו מסוגלים לעבוד יחד עם הלקוחות על מנת לפתח וליישם אסטרטגיות פטנטים גלובליות. עם עומק הידע והניסיון שלנו בהגשת תביעות בכל התחומים הטכניים, הצוותים המסורים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח כדי ליצור אסטרטגיות מותאמות אישית המשלבות את המטרות העסקיות של הלקוח, הנהלים הפנימיים של החברה, פיתוח מוצרים ותמונת המצב הטכנולוגית. לעורכי הדין והפטנטים האירופאים שלנו יש ניסיון רב בהגשת ערעורים על פטנטים, עובדה העוזרת לנו להבטיח שבכל פרוצדורה מסוג זה אנו שמים בחזית את היקף האכיפה, והאת ההגנה מפני אתגרים פוטנציאליים.   

הצוות שלנו בלונדון נהנה מניסיון טכני ומעשי רב, וכולל מומחים בעלי שם ואנשי מקצוע מנוסים, וגם חברי צוות זוטר מנוסים. לכל אנשי המקצוע שלנו יש רקע מדעי או הנדסי, ורבים מחזיקים בתארים מתקדמים בתחומים טכניים רלבנטיים או ניסיון מעשי בעבודה בתעשיות השונות. הטכנולוגיות הנדונות באירופה מתפרסות על כל תחומי התעשייה, לרבות: נפט, גז וחיפושי אנרגיה, מכשירים רפואיים, כימיקלים, מתכות, ביוטכנולוגיה, תרופות - ביורפואיות וביוסימילריות, ייצור תעשייתי, רובוטיקה, מוצרי אלקטרוניקה, תוכנות מחשב ושיטות עסקיות.

הפילוסופיה שלנו היא לנסח ולהגיש בקשות לרישום פטנט עם אסטרטגיה ברורה להבטחת אכיפה מקסימלית, כאשר האינטרסים של הלקוח הם נר לרגלנו. אנו שואפים להוסיף ערך מהמצאת גילוי המצאה / המצאה על ידי שיתוף פעולה עם התורמים המדעיים של הלקוח כדי להגדיר גבולות ולהגדיר את היקף ההמצאה המפותחת. כמו כן, אנו דואגים להציג בנהירות את היקף ההישגים של ההמצאות של הלקוחות שלנו ולהבהיר במהלך הגשת הפטנט את מסגרת ההמצאה ואת היתרונות שלה. עבורנו בניית צוותים חזקים נמצאת בעדיפות ראשונה, אנו מחפשים באופן תדיר את הזווית שתאפשר לנו להמשיך ולקחת תפקיד מרכזי בפיתוח תיקי פטנטים גלובליים בצורה היעילה והחסכונית ביותר עבור לקוחותינו.

עורכי הפטנטים האירופאים שלנו מכירים מקרוב את כל הדרישות להגשת בקשות ב-PCT. לרבות, כיצד להטיב לנסח ולטעון בקשות בפני משרד הפטנטים האירופאי שתעמודנה בדרישות ה-PCT ובו בזמן גם בדרישות בארה״ב ובמקומות אחרים. אנשי המקצוע שלנו בקיאים בדרישות ובהליכים לרישום פטנט של משרדי הפטנטים השונים ברחבי העולם. הם מעצבים אסטרטגיות תביעה גלובליות מתואמות, עקביות ומקיפות, הממקסמות את ההגנה על פטנטים וממזערות את העלויות, הן ברמה מקומית והן ברמה הגלובלית. תשומת הלב המדוקדקת שאנו מקדישים לכל האספקטים הקשורים להגשה של בקשה לפטנט, מבטיחה השגת פטנט חזק תוך כדי מיזעור סיבוכים משפטיים. גישה מתואמת זו מסייעת לנו שפר את האיכות והיעילות של התביעה, ובכך להפחית את העלויות.

קרא עוד +