חפש פניגן

ערעורים

ערעורים היא חלק מתחום ההתמחות התדיינות משפטית (ליטיגציה)

עורכי דין חזקים ומנוסים בתחום הערעורים
עורכי הדין של פניגן הציגו ,תקצירים וטיעונים בפני בית המשפט לערעורים של הסבב הפדראלי במספר תיקים רב יותר מכל משרד עורכי דין אחר. תיקים אלו הקיפו מגוון רחב של תעשיות וסוגיות המחייבות תשומת לב קפדנית לפרטי הטכנולוגיה הנידונה והדורשות הבנה עמוקה של החקיקה הנוגעת לערעורים, עבודתה של מערכת בתי המשפט של הסבב הפדראלי וכן של האסטרטגיות הנחוצות לניצחון. ההצלחה שלנו בתיקים אלה נובעת מהתמקדותנו בחקיקה הנוגעת לקניין רוחני בלבד, מהרקע המקצועי של עורכי הדין שלנו ומניסיונם הפרטני בערעורים. המוניטין של פניגן מוכר הן לתובעים הן לנתבעים בערעורים, הפונים אלינו למתן ייעוץ או ייצוג בערעורים.

למעלה מארבעים מעורכי הדין במשרדנו שירתו כמתמחים אצל שופטים במערכת בתי המשפט של הסבב הפדראלי או במערכת בתי המשפט שקדמה לה. כמתמחים הם עבדו באופן צמוד עם השופטים תוך כדי סיוע בניסוח חוות דעת וצבירת תובנות לגבי ההתנהלות ותהליכי קבלת החלטות בבתי המשפט. אחד מעורכי הדין שלנו עבד יותר מעשרים שנה בתור פקיד של בתי המשפט של הסבב הפדראלי וכן של קודמו- בית המשפט לערעורים לגבי מכס ופטנטים. בנוסף לניסיוננו במערכת בתי המשפט של הסבב הפדראלי, אנחנו מייצגים את האינטרסים של לקוחותינו בבתי משפט אזוריים לערעורים, בחלק גדול מהערכאות לערעורים של המדינות השונות בארה"ב ובפני בית המשפט העליון של ארה"ב.

טיעונים תמציתיים, מדויקים ובעלי עוצמה
ערעורים הם תחום ייחודי של התדיינות לגבי פטנטים. משרד פניגן ידוע ברבים הודות לאיכות התקצירים וכן הודות לטיעונינו שבעל-פה. הבנתנו המקיפה הן של טכנולוגיה והן של החוק מאפשרת לנו לזהות במהירות את הטיעון היחיד או את שני הטיעונים הכי משכנעים. אחד משופטי בית המשפט צוטט בכנס של יועצי תאגידים: "אני מעדיף תקציר בן עשרה עמודים בכתב יד מאת דון דאנר שנכתב על גב מעטפות, על פני תקציר בן 50 עמודים מאת עורך דין מכל משרד שהוא, אשר נשמע כמו מאמר ב-Harvard Law Review". כשקיימת אפשרות להגשת תקציר אחד או שניים ו- 15 דקות בלבד של טיעונים בעל פה בהצגת התיק שלך, פניגן מביא לבית המשפט את סוג הניסיון אשר עושה את כל ההבדל.

אפשר לסמוך עלינו תמיד
לעתים קרובות תהליך הערעור מתחיל זמן מה לפני הגשת תיק הערעור עצמו. לעיתים, לקוחות שוכרים את שירותינו עוד בשלב המשפט כדי שיוכלו לחזות מראש סוגיות בערעור שאפשר להעלות לאחר סיום המשפט. במקרים אחרים, שוכרים את שירותינו מייד לאחר המשפט ומבקשים מאיתנו לסייע בניסוח הצעות אשר יבטיחו טיפול נאות בסוגיות מסוימות במסגרת הערעור. כ-60 אחוז מהערעורים שאנחנו מטפלים בהם מגיעים אלינו לאחר המשפט. אנחנו מנוסים ביותר בהתעדכנות מהירה מאוד במקרים כאלה. משרד פניגן מתמקד אך ורק בחקיקה הנוגעת לקניין רוחני ואנו בעלי ניסיון חסר תחרות בסוגיות הגנה, סנגוריה ומינוף בתחום הקניין רוחני. אנחנו מאמינים שניסיוננו הרב בתחום מאפשר לנו להיות יעילים יותר בטיפול במשפטים וערעורים בהם גורלה של החברה שלכם עומד על הפרק.

היסטוריה ארוכה של תובנות לגבי מערכת בתי המשפט של הסבב הפדראלי
מקור הצלחתנו והמעורבות הממושכת שלנו עם מערכת בתי המשפט של הסבב הפדראלי ועם הערכאה שקדמה לה, נובעים מהאופי הייחודי של עבודתנו בתחום הערעורים ומניסיונם הרב של עורכי הדין שלנו. בנוסף לניסיונו הפנימי של עורך הדין שלנו ששימש כפקיד במערכת המשפט של הסבב הפדראלי, מספר עורכי הדין שלנו מילאו תפקידי מפתח  כיועצים משפטיים לבית המשפט. עורכי דין אלו סייעו בהקמת "לשכת עורכי הדין של הסבב הפדראלי" (Federal Circuit Bar Association), ארגון בו רבים מעורכי הדין שלנו פעילים כחברי ועדות וכמחזיקי עמדות מפתח. עורכי דין אחרים בפניגן היו בין המחברים של הספר המוביל בתחום של ההתדיינויות במערכת בתי המשפט של הסבב הפדראלי, Court of Appeals for the Federal Circuit – Practice and Procedure בהוצאת מתיו בנדר.

קרא עוד +