חפש פניגן

ליטיגצית TTAB

ליטיגצית TTAB היא חלק מתחום ההתמחות סימני מסחר

בשנת 2007 השתנו חוקי ההתנהלות בפני ה-TTAB ובכך הפכו ההליכים בערכאה זו דומים יותר לליטיגציה אזרחית, כולל גילויים ראשוניים, גילויי מומחים וגילויים טרום-משפטיים. בעוד שהשינויים בחוק עשויים להוות אתגר עבור פירמות רבות, למשרד פניגן ניסיון עשיר בליטיגציה אזרחית, ואנחנו מוכנים היטב להנחות את לקוחותינו תחת הגזרות החדשות.

אנו מתורגלים בהתנהלות ניכרת מול ה-TTAB במשך עשרות שנים ובאופן טיפוסי מגישים כ-200 התנגדויות ומחיקות סימני מסחר בארה"ב מדי שנה. בכל רגע נתון, יש לנו כ-300 עד 400 התנגדויות ומחיקות פעילות בארה"ב. רבים מעורכי הדין שלנו בתחום סימני המסחר הם בעלי מומחיות רחבה בטיפול בהליכי התנגדות ומחיקה בפני ועדת ה-TTAB. לאחת מעורכי הדין שלנו הייתה קריירה בת 10 שנים במשרד הפטנטים וסימני המסחר, לפני הצטרפותה לפניגן בשנת 2002, שם שימשה כשופטת מנהלית לנושא סימני מסחר וכעורכת דין להחלטת ביניים ((Interlocutory Attorney בוועדה, וכעורכת דין בוחנת במשרד הפטנטים וסימני המסחר. כשופטת מנהלית לסימני מסחר היא ניהלה הליכי התנגדות ומחיקה וערעורים במעמד חד צדדי נגד החלטות סופיות של משרד הפטנטים וסימני המסחר. במשך תקופה זו היא כתבה למעלה מ-100 החלטות על הזכויות החוקיות ולמעלה מ-60 החלטות בנושא פסק דין מסכם , ודנה בלמעלה מ-70 טיעונים בעל פה ושימועים טלפוניים. בתפקידה כעו"ד להחלטות ביניים היא כתבה למעלה מ-150 החלטות פסק דין מסכמות. כעורכת דין בוחנת, היא הופיעה בערעורים רבים במעמד צד אחד בפני ועדת  ה-TTAB.

אנו מתייחסים לכל התנגדות ומחיקה כעניין ייחודי. אנו בודקים את הטענות וההגנות ואת הראיות הרלוונטיות לאור המטרות והמשאבים של הלקוח ולאור השווי של התיק. בהמשך, אנו מגבשים תוכנית להשגת היעדים המיטבית עבור לקוחותינו בין אם בהסדר או במשפט. בפרט, אנו מפתחים תכנית גילוי מוקדם לכל תיק ותיק. לעיתים קרובות, אנו ממליצים על גילוי מינימאלי ממוקד ולעיתים, על הימנעות מגילוי כל שהוא. בתיקים בהם אנו מייצגים את התובע אנו יוצרים אסטרטגיות מקיפות, תוך שאנו לוקחים בחשבון את אופי ומידת השימוש שנעשה על ידי היריב (אם נעשה) בסימן נשוא ההליך.

קרא עוד +