חפש פניגן

ליטיגציה בנושא שמות מתחם ו-UDRPs

ליטיגציה בנושא שמות מתחם ו-UDRPs היא חלק מתחום ההתמחות סימני מסחר

יצרנו מוניטין בינלאומי כמומחים מובילים בתחום שמות מתחם(Domain names) . טיפלנו בלמעלה מ-75 התדיינויות משפטיות אזרחיות בארה"ב העוסקות בשמות מתחם המתפרשות על מגוון רחב של תעשיות כגון מזון ומשקאות,  תיירות ומלונאות, מחשבים ואלקטרוניקה ומדיה ובידור.

עורכי הדין שלנו מטפלים במאות סכסוכי שמות מתחם מדי שנה והגישו, או הגנו על, למעלה מ-410 תלונות על פי מדיניות יישוב הסכסוכים של ICANN(תאגיד האינטרנט להקצאת שמות ומספרים) עבור יותר מ-100 לקוחות שונים. טיפלנו במגוון רחב של תרחישים עובדתיים וסוגיות בתלונות אלו.

הניסיון של פניגן נפרש הרבה מעבר לגבולות ארה"ב. תאמנו או סייענו בליטיגציה בנושא שמות סיומת אינטרנט כלליות (gTLD) ושמות סיומת אינטרנט של מדינה(ccTLD)  במדינות זרות רבות כולל ארגנטינה, אוסטרליה, ברזיל, צ'ילה, דנמרק, גרמניה, יוון, הודו, ישראל, מקסיקו, הולנד, פורטוגל ואורוגוואי. החלטות חיוביות ניתנו בכל התיקים שהוכרעו עד כה, כולל החלטות שנחשבות להחלטות ראשונות מסוגן בהודו ובישראל.

עקב האופי וההיקף הנרחבים של תופעת חטיפת שמות מתחם (cybersquatting) ושל פעילות הפרה באינטרנט, אנו מייעצים ללקוחות בנושא פיתוח אסטרטגיות לרישום שמות מתחם אשר יסיעו במניעה או במזעור עבודת אכיפה יקרה יותר בהמשך הדרך. בנוסף, אנו מסייעים לקוחות לנהל ולתעדף את מאמצי האכיפה על ידי פיתוח קווים מנחים ואסטרטגיות ספציפיות.

המומחיות שלנו בשמות מתחם ובאינטרנט נגזרת לא רק מהניסיון המעשי הרב שלנו בטיפול בעניינים אלו, אלא גם מכתיבה והרצאה בנושאים הללו. עורכי דין של פניגן כותבים מאמרים על סוגיות סימני מסחר העולות מהאינטרנט, כולל שימוש הוגן, קישורים, תגי מטא וחוק האוסר על רישום שם מתחם תוך שימוש בסימן מסחר של אחר או שם של ידוען –(Anti-Cybersquatting Consumer Protection Act). בנוסף, אנו סוקרים ומסכמים כל החלטות שיפוטיות בנושא סימני מסחר הקשורות לאינטרנט, שניתנו על ידי בתי המשפט בארה"ב, ומפרסמים את הסיכומים באתר שלנו.

קרא עוד +