חפש פניגן

חוזים ממשלתיים

חוזים ממשלתיים היא חלק מתחום ההתמחות עסקאות פטנטים וייעוץ אסטרטגי

חברות חדשניות מזהות את ההזדמנויות אשר מעניק הממשל האמריקאי בנוגע לכניסה לשווקים חדשים ולהגדלת הכנסות. אך שיתוף פעולה מסוג זה כרוך לעתים קרובות, בניואנסים משפטיים ובהליכים מורכבים בנוגע להגנה על הקניין הרוחני שלך. למשל, מידע הנוגע לקניין רוחני שלך עלול להיחשף בשגגה תוך מילוי דרישות החוק האמריקאי לחופש המידע. כדי להגן על עצמך, אתה זקוק למשרד עורכי דין בעל ניסיון רב, משרד אשר מכיר את החוקים הנוכחיים, משרד אשר היה מעורב בפיתוחם במשך ארבעה עשורים ואשר מבין היכן עובר הקו האדום שיעצור את ההתקדמות.

משרד פניגן ייצג ועבד עם מספר רב של סוכנויות ומחלקות פדראליות, לרבות כל הסוכנויות הפדראליות המממנות מחקרים למעשה. בניהול משא ומתן עם הממשל, הכרחי להבין את המורכבות הכרוכה בחוזים ממשלתיים. ניסיוננו ומומחיותנו מאפשרים לנו לזהות הזדמנויות ואתגרים במהירות וביעילות.

ככל שההוצאות הכספיות בתחום המחקר והפיתוח מרקיעות שחקים, כך גדלה המשיכה למחקר ציבורי-פרטי כמכשיר למימון מחקר חדשני. משרד פניגן יכול לסייע בידך במאמציך להגן על האינטרסים שלך כאשר אתה משיג מענקי מחקר או כאשר אתה משתף פעולה עם מעבדות לאומיות וסוכנויות מימון עבור חקר פתרונות חדשניים.

קרא עוד +