חפש פניגן

חוות דעת וייעוץ

חוות דעת וייעוץ היא חלק מתחום ההתמחות עסקאות פטנטים וייעוץ אסטרטגי

כאשר חברתך שוקלת התדיינות משפטית, מערך עסקי חדש, פיתוחו של מוצר חדשני, בניית תיק הפטנטים, או רישוי או מכירת פטנטים, עליך להבין את מצבך המשפטי והעסקי הנוכחי, את הסיכונים ואת האפשרויות הקיימות. משרד פניגן יוכל לספק לך את המידע וההכוונה שיסייעו לך לקבל את הבחירות הנכונות בעבור העסק שלך.

אנו מגישים מאות חוות דעת בשנה – החל מחוות דעת יחידה על פטנט מסוים ועד מתן ייעוץ שוטף וממושך בתיקי פטנטים מורכבים או בהתדיינות משפטית. אנחנו מתמקדים בסוגיות כגון תוקף הפטנט, האפשרות לאכוף אותו, שימוש בו לרעה, סוגיות "design around", האפשרות לרישוי, ניסוח חוזה בדבר קניין רוחני ואכיפתו , וכן  פיקוח על ייצוא. אנחנו יוצרים שותפויות עם הצוותים המשפטיים, העסקיים והטכניים של לקוחותינו כדי לזהות את הפוטנציאל לסיכונים ולתגמולים, החל משלב הרעיון הראשוני ועד לשלב בו תיקי הקניין הרוחני מהווים מקור רווח.

בנוסף לייעוץ בדבר עסקאות, אנו מייעצים ללקוחותינו לגבי אסטרטגיות טרום התדיינות משפטית כעניין שבשגרה. ניסיוננו הנרחב בתחום ההתדיינות המשפטית מספק לנו תובנה ממקור ראשון, לגבי הטיעונים המגוונים אשר הצד שמנגד עלול להעלות. הודות לניסיוננו בהתדיינות משפטית בשילוב עם ניסיוננו בעסקאות קניין רוחני, נוכל להנחות את לקוחותינו ביישוב סכסוכים באמצעות הסדרים מבטיחים בטרם התדיינות משפטית או במהלכה.

קרא עוד +