חפש פניגן

התדיינות משפטית בדבר סימני מסחר

התדיינות משפטית בדבר סימני מסחר היא חלק מתחום ההתמחות התדיינות משפטית (ליטיגציה)

ייצוג מלא עבור סימן המסחר שלך 
שירותי הייעוץ שלנו מתחילים לעיתים קרובות, עם יצירתו של סימן המסחר, במתן ייעוץ פרו-אקטיבי במהלך הבחירה והגשת הבקשה לסימן מסחרי. היה ומתעוררות בעיות, וזכויות יקרות ערך בסימני מסחר נטולות בספק, לקוחות כמו קטרפילר
(Caterpillar), דיסני (Disney) ו-יאהו! (Yahoo!) סומכים על ניסיונו של משרד פניגן במציאת הפתרון. ניסיונו של משרד פניגן בהתדיינות משפטית לגבי סימני מסחר זכה להוקרה על ידי הירחונים: Managing Intellectual Property ו-The Legal 500 U.S, בדירוג של משרד פניגן כ"פירמה משפטית מרמה מס' 1 בארה"ב להתדיינות משפטית בנושא סימני מסחר" בשנים 2008, 2009  (ניהול קניין רוחני) ו-"פירמה משפטית מרמה מס' 1 בארה"ב להתדיינות משפטית בנושא סימני מסחר" בשנים 2007-2009 (מדריך ה-Legal 500 U.S.).

טיפלנו בתיקים שהתפרשו על פני תעשיות רבות מספור ומעורבות בהם כל סוגי הזכויות הקיימות בסימני מסחר, לרבות סימני מסחר, סמני שירות, תדמית המוצר, תצורות מוצר, שמות מסחריים ואפילו מספרי טלפון. עורכי הדין שלנו בעלי עשרות שנות ניסיון בליטיגציה של תיקי סימני מסחר, גדולים כקטנים, בפני בתי משפט ברחבי ארצות הברית כשהם מייצגים הן תובעים והן נתבעים, בפני בתי משפט ברחבי ארה"ב. אנו מופיעים באופן קבוע בפני משרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקאי ובפני הועדה למשפטים וערעורים בתחום סימני המסחר המשתייכת לו (TTAB), בפני ועדת הסחר הבינלאומית, בפני בתי משפט מחוזיים ובתי דין אחרים. צוות סימני המסחר שלנו כולל שופטת לעניינים מנהליים לשעבר, ב-TTAB.

יצרנו מוניטין בינלאומי כמומחים מובילים בתחום שמות מתחם (Domain names) ובסוגיות סימני מסחר אחרות בהקשר לאינטרנט. כתבנו סיכומים של כל ההחלטות השיפוטיות בנושא סימני מסחר הקשורות לאינטרנט, שניתנו על ידי בתי המשפט בארה"ב. עורכי הדין שלנו מטפלים במאות סכסוכי שמות מתחם מדי שנה והגישו, או הגנו על, למעלה מ-400 תלונות לפי מדיניות שימוש בשמות מתחם ויישוב סכסוכים (UDRP) של תאגיד האינטרנט להקצאת שמות ומספרים(ICANN) .

קרא עוד +