חפש פניגן

ננוטכנולוגיה

מעצם הגדרתו, המונח "ננוטכנולוגיה" כורך בתוכו אוסף רחב של טכנולוגיות. המומחיות המדעית והניסיון המשפטי של צוות הננוטכנולוגיה במשרד פניגן מתפרשים על מגוון תחומים טכניים הדרושים על מנת להתמודד ביעילות עם האפליקציות הרבות של הננוטכנולוגיה, כמו גם עם הסוגים השונים של האתגרים המשפטיים הקיימים בתחום רב-תחומי וייחודי זה.

jordans wholesale לחברי צוות הננוטכנולוגיה שלנו רקע בפיסיקה, בכימיה, בביולוגיה, בשירותי בריאות, במדעי המחשב ובייצור. הם ערכו מחקרים פורצי-דרך במיקרו-נוזלים, מערכות הרכבה עצמית, MEMS (מערכת מיקרו אלקטרו מכנית), ננו-חלקיקים, נקודות קוונטום, ננו-צינורות פחמן והיבטים נוספים בננוטכנולוגיה. חלקם כתבו והציגו מאמרים טכניים מרכזיים אודות המחקרים שלהם וקבלו פטנטים בארה"ב עבור המצאותיהם.

הננוטכנולוגיה אינה שונה מטכנולוגיות אחרות מבחינת הצורך במיומנות משפטית בהשגת הגנה על קניין רוחני, מתן ייעוץ בנושאי קניין רוחני, סיוע ברישוי ועסקאות אחרות, ובעת הצורך – טענה על בעלות או הגנה בפני תביעות פטנט. אלא שהאופי הייחודי של הננוטכנולוגיה מציג שאלות וסוגיות חדשות לעוסקים בפרקטיקת הפטנטים. ניסיונם של עורכי הדין שלנו כבוחנים במשרד הפטנטים וסימני המסחר האמריקאי, כיועצים משפטיים בחברות, וכמומחים בהליכי רישום פטנטים, ברישוי ובליטיגציה, מכשיר אותם להתמודדות עם האתגרים המובהקים של הננוטכנולוגיה.

השירותים אותם אנו מספקים ללקוחותינו בתחום הננוטכנולוגיה מכסים את כל תחומי חוק הפטנטים:

  • זיהוי אפליקציות שהן כשירות פטנט
  • כתיבת המסמכים הדרושים להגדרה ולטענה לזכות בהמצאות
  • השגת ואבטחת ההגנה על פטנט
  • יצירת אסטרטגיות למקסום ערכו של פורטפוליו הפטנטים
  • תכנון יחסי שיתוף פעולה לפיתוח הטכנולוגיה ולהפכה למסחרית על ידי רישוי או העברת זכויות בקניין הרוחני הבסיסי
  • אכיפת הפטנטים בבית המשפט
קרא עוד +

מקצוענים קשורים

דארן מ. ג´ירון

+1 571 203 2729
Email